بروزترین پایگاه آنالیز فوتبال ایران و جهان و آموزش مربی گری

سوارز، مبصری که جای خوب ها و بدها را عوض کرد، انالیز رئال ماردید-بارسلونا

سوارز، مبصری که جای خوب ها و بدها را عوض کرد، آنالیز بازی ال کلسیکو (دور برگشت کوپا دل ری)

بازی های سخت و طاقت فرسا در سطح اول اروپا با استراحت اندک، خستگی زیادی را حتی برای بازیکنان فرازمینی مثل مسی یا راموس در پی دارد. هر مربی سیستم مخصوص خود در پاسخ به این خستگی ها به کار می برد. یک مربی از سیستم چرخشی استفاده می کند، یک مربی همانند هاینکس در حین بازی مسئولیت پرس شدید را بین بازیکنان خود پخش می کند. اما این بار والورده روش دیگری را استفاده کرد. روشی که ریسک زیادی را می طلبد و بارسلونا از آخرین باخت خود مقابل رئال در لالیگا شاید درس گرفته باشد. نتیجه ی این موضوع را بعد از فیفا دی خواهیم دید. اما چه بلایی در نیمه ی دوم سر ئال مادرید آمد؟ آیا دو حرکت از دمبله باید کار سولاری را تمام می کرد؟

رئال مادرید از ابتدای بازی پرس بالا انجام می داد و از تمام بازیکنان خود برای پرس استفاده می کرد. بار ها دیدیم که بنزما بوستکس را از پشت پرس می کند. اما والورده به دو مهاجم خود اجازه ی پرس را نمی داد و این خط هافبک بارسا بود که این مسئولیت سنگین را به عهده داشت. شاید به همین دلیل روبرتو در این بازی به آرتور و ویدال ترجیح داده شد. با این نحوه ی پرس ترشتگن بار دروازه ی خود را در خطر می دیدید تا اینکه ۵ دقیقه بعد از نیمه ی دوم دمبله با فرار در نقطه ی کور پاس گل اول خود را می دهد.

رئال مادرید خط پرس خود را بالا می برد اما از طرفی کاسمیرو باید مسی را بگیرد. همین کار فضای زیادی را برای بوستکس بوجود می آورد تا در یک خط جلو تر از راکیتیچ بازی سازی کند. شاید در بازی شنبه رئال بتواند با تله ی آفساید مسی را مهار کند، اما با فرار های سوارز یا کوتینیو چگونه کنار بیاید؟

رئال

تماشای آنلاین:

دانلود با کیفیت های مختلف:

کیفیت ۱۴۴p
کیفیت ۲۴۰p
کیفیت ۳۶۰p


سایت فوتبال آنالیز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + سیزده =